fbpx
Zamów Online

Burger z Wypasu z dowozem: Stare Babice

Burger Stare BabiceNadgodziny? Niezapowiedziani goście? Impreza, która przeciągnęła się do nocy? Pusta lodówka? Każdy pretekst jest dobry, żeby sięgnąć po burgera na wypasie i zafundować swojemu podniebieniu prawdziwą ucztę!

Wypas Burger to miejsce, w którym serwujemy szeroką i ciekawą ofertę burgerów oraz przekąsek. Jako jedna z nielicznych burgerowni w okolicy serwujemy wyborne burgery także w opcji wege (wegetariańskiej i wegańskiej). Klasyczny Wypas, Piekielny Wypas czy Meksykański Wypas to zaledwie klika z wielu propozycji dostępnych w naszym Menu. Propozycji, które zaskoczą Cię smakiem i aromatem. W czym kryje się ich sekret?

Najważniejsze jest mięso (lub jego zamiennik). W wariancie klasycznym oferujemy najlepszej klasy wołowinę, której smażenie opanowaliśmy wprost perfekcyjnie. Dzięki temu każdy burger jest soczysty i aromatyczny, rozpływa się w ustach. Po prostu palce lizać!

Nie bez znaczenia są i dodatki… Nawet najlepiej usmażony burger będzie smakował byle jak, jeśli towarzyszyć mu będą zwiędnięte warzywa. W naszych burgerowniach zwracamy szczególną uwagę na świeżość oraz chrupkość warzyw oraz szeroki wybór bułek. Bułka klasyczna z sezamem, bułka brioche… Całość serwowana w towarzystwie precyzyjnie skomponowanego sosu. Firmowy, czosnkowo-ziołowy, miodowo-musztardowy – możliwości jest znacznie więcej, a każda pozwoli Ci się cieszyć unikalnym smakiem Twojej ulubionej kanapki na wypasie!

Stare Babice: Burger do domu, biura, na imprezę

Wszystkich miłośników burgerów zapraszamy do naszych restauracji w Warszawie. Jednocześnie zapewniamy Wam możliwość zamówienia burgera z dowozem. Dowóz realizujemy na terenie miejscowości Stare Babice, zapewniając szybki dojazd z ciepłym i aromatycznym burgerem – w temperaturze idealnej do jedzenia.

Nasze burgery dostarczamy do domów, mieszkań, biur, lokali usługowych – wszędzie tam, gdzie naszedł Cię głód i ochota na wyśmienitego burgera. Swoje zamówienie możesz złożyć telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej. Nie zwlekaj!