fbpx
Zamów Online

Burgery to danie, które zyskało wielu miłośników wśród najbardziej wymagających klientów. Burgery głównie kojarzone są z niezdrowym jedzeniem typu fast food, jednak oblicza tego dania na przestrzeni lat bardzo się zmieniły. Obecnie nie jest to zwykła kanapka z przekrojonej bułki i włożonej między nią kotleta, a prawdziwe dzieło sztuki na talerzu, które zachwyca estetyką podania i smakiem. Nasza restauracja na dzielnicy Praga Północ w Warszawie to miejsce, w którym poznasz smak prawdziwych burgerów przygotowanych z najwyższej jakości wołowiny i dodatków.

Restauracja – Warszawa Praga

Restauracja Warszawa Praga Północ
Zależy nam na tym, aby menu było zróżnicowane i zgodne z oczekiwaniami każdego gościa. Burgery, które serwuje nasza restauracja w Warszawie na dzielnicy Praga Północ różnią się od tych, które miałeś do tej pory okazję spróbować. Przygotowujemy je z największą starannością, ze specjalnie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Możemy Ci zaoferować burgery w zestawie z frytkami i napojem lub pojedyncze danie z dużą ilością dodatków. Nasza restauracja to miejsce, z którego wyjdziesz najedzony i zadowolony, a jeżeli nie masz czasu nas osobiście odwiedzić, dowieziemy burgery pod wskazany przez Ciebie adres.

Restauracja Praga Północ – najlepsze burgery w mieście

Sekretem naszych dań są dodatki i mięso wołowe najwyższej jakości. Przygotowujemy je tak, aby było soczyste i dobrze przyprawione, dzięki czemu trafi w gusta nawet najbardziej wymagających gości. W ofercie posiadamy różne rodzaje burgerów, w których oprócz soczystej wołowiny znajdziesz świeże warzywa, ser, bekon i sosy o intensywnym smaku. Najpopularniejszymi daniami w naszej restauracji są burgery:

  • Klasyczny Wypas,
  • Serowy Wypas,
  • Piekielny Wypas,
  • Grecki Wypas,
  • Hawajski Wypas.

Nasza restauracja w Warszawie to miejsce przyjazne wszystkim klientom, dlatego jeżeli dajemy Ci możliwość stworzenia własnego burgera, dzięki czemu sam możesz wybrać dodatki, jakie mają się w nim znaleźć. Nie masz ochoty na wołowinę? W menu posiadamy propozycje dla wegetarian z kotletem serowym lub bez wołowiny w wersji z kurczakiem. Każdego burgera przygotowujemy tuż przed podaniem, dlatego masz pewność, że na Twój stół trafi danie świeże i gorące.

Zapraszamy do zapoznania z naszym menu, w którym znajdziesz różne wersje burgerów. Nasza restauracja jest otwarta na każdego klienta, dlatego możesz dowolnie zmieniać dodatki. Oferujemy całodobowy dowód na terenie Warszawy lub zapraszamy do odwiedzenia restauracji na dzielnicy Praga Północ.