Zamów Online

Burgery uważane są za prawdziwie amerykańskie danie, które spotkało się w naszym kraju z wieloma przychylnymi opiniami. Trudno znaleźć osobę, która nie lubi burgerów, gdyż danie to dostępne jest w tak różnych wariacjach smaków, że każdy znajdzie propozycję dla siebie. Nasza restauracja na osiedlu Bródno to miejsce, którego specjalnością są właśnie burgery. Nie takie zwykłe, a najwyższej jakości, przygotowane ze wyselekcjonowanych dodatków i soczystej wołowiny. Zróżnicowane menu sprawia, że u nas znajdziesz burgery zgodne z Twoimi preferencjami smakowymi.

Restauracja – Bródno

Burgery Bródno
Zależy nam na tym, aby serwowane dania były smaczne i sycące. Nie żałujemy dodatków, dlatego oprócz dużego kawałka mięsa dostaniesz mnóstwo warzyw i dodatkowych składników. Przygotowywane przez nas burgery wyróżniają się niepowtarzalnym smakiem, którego nie da się podrobić. Wszystko to zasługa starannie wysmażonego mięsa wołowego, w soczystym wydaniu, który stanowi serce kanapki. Nasza restauracja dba o to, aby dodatki były zawsze świeże i najwyższej jakości, dlatego współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami mięsa i warzy. U nas zjesz prawdopodobnie najlepsze burgery na dzielnicy Bródno, których możesz spróbować osobiście w lokalu lub złożyć zamówienie na dowóz w dowolne miejsce.

Burgery – Bródno

Nasze menu jest zróżnicowane pod kątem rodzajów burgerów. Oprócz klasycznego dania składającego się z grillowanej wołowiny, bułki i świeżych warzy, możesz spróbować innych odmian kanapki. Dajemy Ci możliwość skomponowania własnych składników, dzięki czemu burger będzie przygotowany zgodnie z Twoim gustem. Restauracja serwuje najczęściej wybierane połączenia smaków, proponując różne wersje burgerów:

  • soczystą wołowinę z serem i warzywami,
  • z dodatkowym bekonem,
  • wariant bez wołowiny,
  • z kurczakiem i warzywami,
  • z kotletem serowym dla wegetarian.

Nie ograniczamy się w łączeniu ze sobą różnych smaków, dlatego burgery możesz dowolnie modyfikować, rezygnując z wybranych dodatków lub zastępując je innymi. Mamy do wyboru wiele aromatycznych sosów, które podkreślą smak burgera i nadadzą mu ostrości lub słodkiego smaku. Nasza restauracja to miejsce, w którym panuje niepowtarzalny klimat, a jeżeli nie masz czasu nas odwiedzić, złóż zamówienie telefonicznie. Dostarczymy Ci smacznego i jeszcze gorącego burgera pod wskazany przez Ciebie adres. Zamówienia przyjmujemy całodobowo, dlatego nie ma dla nas znaczenia, kiedy najdzie Cię ochota na burgera.

Zapraszamy do naszej restauracji na Bródnie i zapoznania z wszystkimi pozycjami w proponowanym menu.